Paslaugos pastatų valdytojams

Visuomeninių ir gamybinių pastatų valdytojams teikiame šias paslaugas:

  • Plauname šildymo sistemas cheminėmis priemonėmis ir atliekame kitus paruošimo šildymo sezonui darbus, taisome smulkius gedimus
  • Balansuojame šildymo sistemas
  • Nuoriname pastato šildymo sistemas naudodami degazavimo įrenginį
  • Plauname katilus, nukalkiname šilumokaičius, karšto vandentiekio sistemas
  • Naujai sumontuotas ir išplautas sistemas užpildome priedais, apsaugančiais nuo korozijos ir nuovirų susidarymo

Kaip tinkamai prižiūrėti šildymo sistemą?

Šildymo sistema yra labai svarbi pastato inžinerinės sistemos dalis, todėl visi norime, kad ji veiktų sklandžiai ir būtų ekonomiška. Geriausia, kai nuo pirmos eksploatacijos dienos šildymo sistema yra tinkamai prižiūrima. Rekomenduojama naujai sumontuotą sistemą praplauti bent jau vandeniu, kad iš jos pasišalintų alyvos, sriegimo, pjovimo, litavimo, virinimo atliekos ir montavimo bei sandarinimo medžiagų likučiai.

Antras labai svarbus žingsnis yra užpildyti naują šildymo sistemą specialia apsaugos priemone Fernox Protector F1, kuri neleidžia vykti korozijai, susidaryti nuoviroms, apsaugo aliuminį nuo korozijos ir neleidžia gamintis vandenilio dujoms (dėl kurių tenka dažnai nuorinti radiatorius), apsaugo cirkuliacinius siurblius nuo užsikimšimo, tepa judančias ir besisukančias sistemos sudedamąsias.

Kada gali padėti cheminis šildymo sistemos plovimas?

Jeigu pastebėjote, kad radiatoriuose netolygiai pasiskirsto šiluma, prasčiau veikia grindinis šildymas, sistema pradėjo dirbti triukšmingai, stringa cirkuliaciniai siurbliai – pasitarkite su specialistais dėl šildymo sistemos išplovimo cheminėmis priemonėmis.

Cheminis plovimas gali išspręsti daugelį šildymo problemų, kurias sukelia sistemoje cirkuliuojantis „žalias“ vanduo, į sistemą patekęs deguonis, neapgalvotai parinktos medžiagos (aliumininiai radiatoriai kartu su variniais vamzdžiais arba plieniniai radiatoriai ir cinkuoti vamzdžiai bei panašios montuotojų klaidos).

Kiek kainuoja išplauti pastato šildymo sistemą ir ją užpildyti apsaugos priemone?

Tai priklauso nuo sistemos tūrio (pagal tai apskaičiuojamas plovimui ir apsaugai reikalingos chemijos kiekis) ir šildymo prietaisų kiekio. Pateikite mums informaciją, kiek jūsų sistemoje radiatorių, grindinio šildymo kontūrų, koks katilo modelis ir tūris, ir mes suskaičiuosime orientacinę darbų kainą.